به گزارش ورابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر وحدتیه  با حضور مسئولین صورت گرفت : اختتامیه جشنواره بین المللی رضوی در کتابخانه عمومی وحدتیه

همزمان با هفته کتاب و کتاب خوانی ،آیین اختتامیه جشنواره بین المللی رضوی در کتابخانه شهدای وحدتیه با حضور برگزیدگان این جشنواره آغاز گردید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر وحدتیه  ،خانم حیاتی مدیر کتابخانه شهدای وحدتیه ضمن قدردانی از حضور برگزیدگان جشنواره و والدین آن ها و تقدیرو تشکر از مسئولین شهر حاضر دراین جشنواره اظهار داشت: با توجه به این که کتابخانه شهدای وحدتیه اولین کتابخانه عمومی در سطح شهر است و فعالیت های فرهنگی در این کتابخانه در طول سال صورت می گیرد انتظارهست که معلمان و مربیان پرورشی در تشویق کودکان و نوجوان در راستای فعالیت های کتابخانه ای همت بیش تری داشته باشند.

وی  با بیان این که کتاب و کتابخانه نماد فرهنگی جامعه است افزود:در راستای فعالیت کتاب و کتابخانه، جشنواره بین المللی رضوی به صورت سراسری در اردیبهشت برگزار گردید که ۱۱ نفراز اعضای این کتابخانه  به عنوان برگزیدگان این جشنواره معرفی شدند که برخی از افراد دراین مسابقه به صورت آنلاین شرکت کرده بودند.

حجت الاسلام حسینی امام جمعه موقت نیز با انتقاد از پایین بودن سطح سرانه مطالعه در جامعه عنوان کرد:کتاب و کتابخانه یکی از مهم ترین همدم و دوست انسان است و این جشنواره که  هر ساله به منظور ترویج فرهنگ اهل بیت علیهم السلام صورت می گیرد کمک زیادی به شناسایی و جذب  کودکان و نوجوانان خلاق هنری در راستای فعالیت کتاب خانه ای می کند.

در پایان اختتامیه جشنواره بین المللی رضوی  با حضور مسئولین به ۱۱ نفر برگزیده این جشنواره و افرادی  که در این جشنواره داوطلبانه شرکت کرده بودند به رسم یادبود لوح تقدیر و جوایزی از طرف کتابخانه عمومی شهر اهدا شد.

 

به روایت تصاویر:

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد